Oficjalne zakończenie sezonu w Zakopanem zbliża się wielkimi krokami. Już 23 i 24 września hucznie pożegnamy sezon. Warto podkreślić, że jest to edycja jubileuszowa i z tej okazji, Siara i Spółka przygotowali parę „nowości”.

1. Koszulka za free – każdy kto zapisze się na zawody otrzyma w prezencie unikatową koszulkę Joy Ride’a stworzoną z okazji 10ciolecia.

2. Whip Fire Contest – żeby nie było za prosto oprócz tego, że whip contest rozgrywany jest po zmroku to organizatorzy zapowiedzieli „płomienną wstawkę”. Co to dokładnie będzie jeszcze nie wiadomo, ale bez dwóch zdań będzie widowiskowo!

3.Le Scandale Afterparty i Rozdanie – pierwszy after Joy’a był w zakopiańskim klubie Rockus. Niestety dobre, stare „roko” już nie istnieje, ale po mocnej przebudowie lokalu na jego miejscu pojawił się klub Le Scandale, gdzie pozostał duch nocnej baciarki. Właśnie tam odbędzie się after i jak za dawnych czasów imprezę rozpocznie rozdanie nagród.

4. Mitko Bike Outlet – końcówka sezonu to dobry czas żeby zgarnąć rowerowe perełki w dobrych cenach. Takie właśnie pozycje znajdziecie w namiotach marek Foog, Fox, Bike on wax, Marin, Black Mountain i wielu innych.

5. Szkolenia z MTB Academy – w ciągu trzech dni Panowie z MTB Academy zorganizują darmowe szkolenia, wycieczki enduro oraz warsztaty. Nigdy nie jest za późno na podszkolenie skillsów.

Program całego zakopiańskiego zamieszania znajdziecie na stronie nightdownhill.joyride.pl
Zapisy online trwają na stronie (trzeba się najpierw zalogować): https://system.timedo.pl/joyride2016/pl/panel
O wszystkich „wisienkach na torcie” imprezki dowiecie się ze strony wydarzenia: https://www.facebook.com/events/871710836275077/