źródło: youtube

We wtorek do siedziby Towarzystwa Sportowego Wisła, które jest właścicielem klubu Wisła Kraków S.A. wkroczyła policja wspierana przez antyterrorystów.

O całym zdarzeniu poinformowały sportowefakty.wp.pl. Na razie nie są znane przyczyny interwencji funkcjonariuszy u włodarzy „Białej Gwiazdy”.

Są to czynności prowadzone w ramach postępowania przygotowawczego. Do czasu ich zakończenia nie możemy podać żadnych dodatkowych informacji – przekazał portalowi rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, mł. insp. Sebastian Gleń.

Oni pomagają policjantom, gdy akurat nie są zajęci innymi zadaniami. Zapewniam jednak, że sprawa nie jest aż tak poważna, na jaką wygląda – tłumaczył obecność antyterrorystów podczas akcji Gleń.

Policja zapowiedziała udzielenie szczegółowych informacji o przyczynach akcji, zaraz po zakończeniu czynności.

TS Wisła jest właścicielem Wisły Kraków S.A. od 2016 roku. Prezesem zarówno towarzystwa jak i klubu jest Marzena Sarapata.

Zobacz też: Włodarze Realu zwariowali. Za sumę na jaką wycenili swojego zawodnika można kupić 10 najnowocześniejszych samolotów bojowych na świecie!

Źródło: sportowefakty.wp.pl