David Zappacosta przed tym sezonem trafił z Torino do Chelsea. „The Blues” zapłacili za włoskiego pomocnika blisko 30 milionów euro. 25-latek już zaczął się spłacać!

W pierwszej kolejce tegorocznej Ligi Mistrzów, rywalem Chelsea na Stamford Bridge jest Qarabag Agdam. Azerski zespół, z Jakubem Rzeźniczakiem w wyjściowym składzie, po pierwszej połowie przegrywa 0:2.

Wynik meczu otworzył już w 5. minucie Pedro, a podwyższył po pół godzinie gry Zappacosta. Włoch, dla którego jest to pierwszy mecz w europejskich pucharach, zdobył cudowną bramkę. Czy taki był jego zamiar? Oceńcie sami!

Przy okazji, Zappacosta został 100. Włochem, który strzelił gola w Lidze Mistrzów (nie licząc trafień samobójczych). Nieźle, jak na debiutanta.