W 71. minucie Arkadiusz Milik zdobył bramkę z rzutu karnego dla SSC Napoli. Tym golem dał Włochom nadzieję na wywiezienie korzystnego z Charkowa, gdzie grali przeciwko Szachtarowi Donieck. Ostatecznie Ukraińcom udało się utrzymać prowadzenie i wygrali 2:1.

Milik grał od początku spotkania. Do „jedenastki” podszedł po tym jak sfaulowany w polu karnym został Dries Mertens, który kilka minut wcześniej pojawił się na boisku.

Nasz napastnik uderzył mocno i dokładnie w lewy róg bramki Andrija Pyatova.

Szachtar na prowadzenie wyszedł już w pierwszej połowie. W 15. minucie bolesny cios zadał Brazylijczyk Taison. 58. min. na 2:0 podwyższył Facundo Ferreyra.

Od początku spotkania na boisku pojawił się też Piotr Zieliński. Nasz pomocnik opuścił boisko w 67 min., w jego miejsce do gry wszedł Allan.