źródło: youtube

Albert Sosnowski, były mistrz Europy i pretendent do tytułu mistrza świata WBC (przegrał z Witalijem Kliczką w Gelsenkirchen w 2010 roku) już w pierwszej rundzie został znokautowany przez mało znanego rzeszowianina Łukasza Różańskiego, na a gali „MGębski Boxing Night”.

Legitymujący się obecnie rekordem 7-0 Różański od pierwszych sekund zepchnął doświadczonego Sosnowskiego (49-9-2) do obrony. Różański trafiał rywala, aż po lewych sierpowych sędzia wyliczył Sosnowskiego do dziesięciu.

W innym pojedynku kategorii ciężkiej mieszkający w Warszawie Ukrainiec Serhij Werwejko (7-1) pokonał przez techniczny nokaut w czwartej rundzie pochodzącego z Dominikany Nagy Aguilerę (20-8-1). Zwycięstwa w Radomiu odnieśli też Przemysław Runowski (16-0) i Mateusz Tryc (3-0).

W innej walce Krzysztof Zimnoch brutalnie znokautowany został przez Joey’a Abella, więcej czytaj tutaj: Zimnoch już w trzeciej rundzie na deskach! Brutalny nokaut [VIDEO].

Gala „MGębski Boxing Night”, zorganizowana była przez Babilon Promotion i Sferis KnockOut Promotions na stadionie piłkarskim w Radomiu.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=BHCG5mYZGCM

Zobacz też:  Drastycznie maleją szanse Kubicy na powrót do F1. Renault znalazło zastępcę Palmera

Źródło: PAP