Portal stadionowiopracwy.net donosi, że przed środowym spotkaniem NK Maribor – Spartak Moskwa, kibice gospodarzy wspierani przez fanów Widzewa Łódź starli się z policją. Polacy i Słoweńcy dążyli do konfrontacji z sympatykami Spartaka.

Do bójki kibiców Mariboru i Widzewa z Rosjanami ostatecznie nie doszło dzięki interwencji słoweńskiej policji.

Dzisiaj Maribor w ramach Ligi Mistrzów podejmuje na własnym stadionie Spartaka Moskwa. Przed meczem gospodarze wraz z Widzewem Łódź próbowali zaatakować ekipę Spartaka Moskwa. Do większej awantury nie doszło przez tych co zawsze. Wkrótce więcej informacji – taki wpis pojawił się w środę na portalu stadionowiopracwy.net.

Już w trakcie meczu kibice Spartaka rzucili racą w sędziego – Niemca Deniza Aytekina, która minęła go o kilka centymetrów. Spotkanie zostało na kilka minut przerwane.

Zobacz: „Lewy” we wtorek, Arek w środę! Polacy trafiają z karnych!

NK Maribor zremisował u siebie ze Spartakiem Moskwa 1:1 (0:0) w meczu grupy E piłkarskiej Ligi Mistrzów.

NK Maribor – Spartak Moskwa 1:1 (0:0).

Bramki: dla NK Maribor – Damjan Bohar (85); dla Spartaka – Aleksandr Samiedow (59).

Sędzia: Deniz Aytekin (Niemcy).

Zobacz: PILNE! Arkadiusz Milik idzie w ślady Lewandowskiego. Rozpoczął strzelanie w Lidze Mistrzów [VIDEO]

Źródła: stadionowioprawcy.net, PAP