Facebook

Niedługo będziemy się bali otworzyć lodówkę, bo szanse na to, że wyskoczy z niej Robert Lewandowski stają się już niebezpiecznie wysokie. Po wielkich sukcesach na boisku, w reklamach i biznesie, nasz najwybitniejszy sportowiec bierze się za… rynek muzyczny. Tego jeszcze nie było!

Robert Lewandowski już wiele miesięcy temu chwalił się swoim fanom znajomością z popularnym polskim muzykiem – Donatanem. Polskiemu piłkarzowi miały bardzo podobać się utwory produkowane przez człowieka odpowiedzialnego m.in. za hit „My Słowianie”. Do tego obaj panowie szybko się zaprzyjaźnili.

Reklama / Advertisment

Teraz swoją znajomość postanowili przekuć na wspólny sukces biznesowy! Lewandowski został producentem wykonawczym płyty Donatana! Krążek ma pojawić się w najbliższych tygodniach, a wsparcie polskiego napastnika miało objawiać się udziałem w realizacji utworów, a nie pomocą finansową.

ZOBACZ TEŻ: Eksperyment na 0:0. Polska zremisowała z Urugwajem

– Funkcja producenta wykonawczego obejmuje całość działań związanych z przygotowaniem materiałów muzycznych, doborem zapraszanych wykonawców, realizacją teledysków a także ich dalszą promocją – powiedział Wirtualnym Mediom Jakub Zajdel z reprezentującej piłkarza agencji Stor9.

– Połączyła nas MUZYKA, a MUZYKA nie zna granic. Będzie OGIEŃ – napisał w sieci Lewandowski i umieścił nagranie promujące jego współpracę z muzykiem. My już nie możemy się doczekać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ