W świątecznym numerze Giga Sport Ekstra wzięliśmy na tapetę rekordy jednego z najlepszych piłkarzy świata. Oprócz podręcznego kompendium wiedzy o Cristiano Ronaldo mamy dla Was gigantyczny kalendarz w formie plakatu z podobizną piłkarza oraz olbrzymi (największy dołączany do magazynu w Europie) poster Portugalczyka ozdobiony jednym z jego najsławniejszych zdjęć.

Łącznie w numerze znajdziecie aż 17 wysokiej jakości posterów. Wszystko co warto wiedzieć o napastniku Realu Madryt czeka na was w Giga Sport Ekstra!

duza-okladka-gigasport-ekstra-cristiano-ronaldo

8 KOMENTARZE

  1. Dziękuje za ten numer. To wspaniały prezent na święta. Już chyba na zawsze pozostane waszą wierną fanką. Dziękuję również za giga plakaty. Jesteście najlepsi. Życzę samych sukcesów. Pozdrawiam. 🙂

  2. Dzięki za kalendarz ze Złotym Butem, ale generalnie nie jestem usatysfakcjonowany z tego numeru, spodziewałem się znacznie więcej. Nie wiem po co te plakaty z Krychowakiem, Cristiano w koszuli, marynarce czy przed samochodem. Wolałbym zamiast tego plakaty z boiska, a najbardziej brakuje plakatu ze słynną celebracją Cristiano, którą ostatnio bardzo często prezentuje.
    http://media.melty.it/article-2641161-ajust_930/cristiano-ronaldo.jpg

  3. Dzięki za kalendarz ze Złotym Butem, ale generalnie nie jestem usatysfakcjonowany z tego numeru, spodziewałem się znacznie więcej. Nie wiem po co te plakaty z Krychowakiem, Cristiano w koszuli, marynarce czy przed samochodem. Wolałbym zamiast tego plakaty z boiska, a najbardziej brakuje plakatu ze słynną celebracją Cristiano, którą ostatnio bardzo często prezentuje.

Comments are closed.