Nowy GIGA SPORT EKSTRA to hołd dla katalońskiej drużyny, która po raz drugi w swojej historii zdobyła potrójną koronę! FC Barcelona w finale Ligi Mistrzów 2014/15 pokonała Juventus Turyn (3:1!) Tym samym wygrała LM, ligę oraz puchar kraju. W magazynie nie tylko przypominamy największe zwycięstwa Barci, zasłużone i wschodzące gwiazdy drużyny ale także zastanawiamy się jak jak długo potrwa ich dominacja.

Zwycięstwo Barcelony nad Juventusem uczciliśmy 15 plakatami z których aż dwa są największe w Europie (dołączane do magazynu). Dla fanów drużyny ten GIGA SPORT EKSTRA to pozycja obowiązkowa!

W naszym sklepie AleMiazga.PL przygotowaliśmy dla was ograniczoną czasowo i skromną ilościowo (kto pierwszy ten lepszy!) koszulkę FC Barcelona (rozmiar S, oficjalna replika wyprodukowana przez firmę NIKE). Można ją nabyć TUTAJ za 159 zł. To aż 120 zł taniej niż cena katalogowa (279 zł).

Z okazji berlińskiego finału Ligi Mistrzów mamy dla was także ograniczoną ilościowo promocję oficjalnej piłki meczu (Adidas Finale Berlin Capitano). Wyprodukowana przez firmę Adidas kosztuje 89 zł (119 zł – cena katalogowa) Piłka została uszyta maszynowo z miękkiego tworzywa tak, aby amortyzowało mocne podania. Pozwala komfortowo trenować z dziećmi ale także prowadzić precyzyjną, techniczną grę. Nylonowy wentyl zapewnia bardzo dobrą szczelność. Kolorystyce oraz nadruk futbolówki (zarys Bramy Brandenburskiej, Stadionu Olimpijskiego oraz niedźwiedzia) będą przez długie lata przypominać o tegorocznych finałach… Do kupienia TUTAJ.

duza-okladka-gigasport-ekstra-Barcelona

3 KOMENTARZE

  1. w następnym wydaniu prosze o giga plakat reprezentacji Polski i Giga plakat Neymara lub Suareza i jakiś plakat ładnych siatkarek plażowych

  2. Po raz drugi w giga sport extra mamy do czynienia z Barceloną. Ja zadaję jednak pytanie redakcji – dlaczego ? Zdobyli w tym roku potrójną koroną, zasługują na uznanie, ale takie wydanie specjalnej edycji już było. Nie zachowujcie się jak Szpakowski, który w każdym możliwym momencie słodzi temu przereklamowanemu klubowi.

    Patrząc na poprzednie wydania szczerze stwierdzam, że czekałem na Juventus, który w tym sezonie także miał bardzo owocne sukcesy.

Comments are closed.