Koniec wakacji żegnamy trzecią częścią największego na świecie – dołączanego do magazynu – plakatu. Po złożeniu wszystkich trzech z waszej ściany (?) spoglądać będzie reprezentacja Polski w piłce nożnej. Do zawieszenia połączonych plakatów przyda się przestrzeń równa mniej więcej połowie pełnowymiarowej bramki (OLBRZYMI poster ma 1 metr wysokości i prawie 3 metry szerokości!) W GIGA rozmiarze znajdziecie także pierwszą część plakatu z Leo Messim. Po złożeniu obu napastnik Barcelony będzie miał 2 metry wysokości i 1.5 szerokości. Łącznie przygotowaliśmy 9 ekskluzywnych plakatów (czeka na was m.in. Vidal Pardo, Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak i inni)

Jak zawsze przygotowaliśmy dla was ekskluzywne teksty, masę ciekawostek i sportowego humoru a także ABSOLUTNIE wyjątkowy konkurs. Tylko u nas do zdobycia jest oryginalna koszulka Cristiano Ronaldo!

giga-sport-wrzesien-2015-duza-okladka

3 KOMENTARZE

  1. Błaszczykowski i Krychowniak fajnie, fajnie, ale już ten Messi to już do przesady Panowie. A w następnym numerze byłoby fajnie jakby pojawił się Mandzukic lub Dybala. Alleluja i do przodu !!! Wygramy z Niemcami 2-1. Polska będzie Mistrzem Europy w Piłce Nożnej jeeeeeeeeeeee !!! 😀

  2. No fajne,fajne plakaciki ^^
    Można w następnym wydaniu prosić o plakaty: Jose Callejona,Ozilla,Jese Rodrigueza lub Reusa albo Moratę? ^^

Comments are closed.