źródło: youtube

Był zawodnik Manchesteru City, Sunderlandu i Middlesbrough oraz 12-krotny reprezentant Anglii odsiaduje karę sześciu lat pozbawienia wolności za molestowanie 15-latki. W więzieniu czuje się zagrożony. Z odsieczą przyszedł gang muzułmanów, który zaproponował mu ochronę w zamian za przejście na islam. 

W 2012 roku świętował mistrzostwo kraju z Manchesterem City, w trakcie okna transferowego przeszedł do Sunderlandu za 14,5 mln euro. Tam rozegrał 141 meczów, zdobył 22 bramki. Jego piłkarska kariera została przerwana 24 sierpnia 2016 roku po tym jak przyznał się do czynności seksualnej z 15-latką.

Policja w mieszkaniu Johnsona znalazła leki na choroby weneryczne oraz zwierzęcą pornografię. Oskarżony został o gwałt, przyznał się tylko do pocałowania dziewczyny. Sąd nie był w stanie udowodnić mu nic więcej, ale zgromadzony materiał wystarczył, żeby skazać piłkarza na sześć lat pozbawienia wolności.

Sława, pozycja czy status nie dają prawa do tego, by robić to, na co ma się ochotę. Dziewczyna powinna czuć się bezpiecznie, a została wykorzystana przez osobę publiczną, którą podziwiała – mówił sędzia w uzasadnieniu.

Piłkarz w więzieniu przechodzi gehennę. Dodatkowo na jego niekorzyść podziałała rozmowa ze współwięźniem, w której wyznał, że gdyby wiedział jaki zapadanie wyrok, zgwałciłby dziewczynę, a nie tylko pocałował. Rozmówca Johnsona nagrał te słowa na telefonie komórkowym.

Byłym zawodnikiem City interesują się ponoć najgroźniejsi przestępcy przebywający w zakładzie Moorland. Jeden z nich groził mu nawet poderżnięciem gardła, w związku z czym 30-latek został przeniesiony do jednoosobowej celi. Jak ustalił “The Sun”, piłkarz żyje w ogromnym strachu i składa wniosek za wnioskiem o przeniesienie do innego więzienia – czytamy na sport.pl.

Według brytyjskich mediów, muzułmański gang więzienny zaproponował byłemu reprezentantowi Anglii ochronę. Warunek jest taki, że musi przejść na islam. Zaszczuty Johnson prawdopodobnie przystał na propozycję. Jego współwięźniowie zdradzili, że był on już nawet widziany na modlitwie.

Zobacz: „The Telegraph”: Lewandowski wart więcej od najdroższego piłkarza w historii piłki. Zobacz pełny ranking

Źródło: polsatsport.pl

6 KOMENTARZE

 1. Redachtórek zapewne był gwałcony w celi, że to go tak zszokowało. Może gimnazjalista? I portal też dla gimbów? Bo na pewno nie dla wolnościowców

  czytajcie coryllusa, ten człowiek mądrymi felietonami zdobył popularność, na której zarabia

 2. 15-latka – szczególnie angielska – to jest gorsza niż niejedna przedwojenna polska kurwa.
  Zamknęli niewinnego faceta a teraz wepchną go jeszcze w islam.

  • Za pocalowanie 15latki 6 lat, a za zbiorowy gwalt dokonany przez muslimow prace spoleczne. Co za poj…ny kraj.

    • Pocałował nastolatkę
     No i dostał się za kratkę.
     Lat piętnaście biedna miała…
     “Biały zboczór! Prawda cała!”

     Johnson był reprezentantem
     Anglii w footbol, lecz amantem
     Nie chce być, co d… daje
     Innym więźniom, więc przystaje…

     Przystał, by dać d… duszą!
     Już białasa tam nie ruszą.
     Że pedofil był Prorokiem
     Wyznał, jakby był ciućwokiem…

     Zibi tak to skomentował:
     “Anglia to kraj, co zwariował.
     Za zbiorowy gwałt muslimy,
     Jak karane są? Widzimy!

     Karą są społeczne prace.
     Biały footbolista w pace
     Spędzi sześć lat za całusa.”
     Bo nie zdradził W C Z A S Jezusa!

     Łamie się przed islamami

Comments are closed.