11’sta edycja „Oficjalnego Zakończenia Sezonu” zapowiada się obficie! Do klasycznej formuły dołączyły nie tylko nowe konkurencje, a również sponsorzy, a co za tym idzie – jest gotówa do zebrania! Ostatnie w tym sezonie zawody Joy’a zbliżają się wielkimi krokami. Od 22 do 24 września hucznie pożegnamy sezon, a oto co nowego zobaczą stali bywalcy:

1. Koszulka za free – każdy kto zapisze się na zawody otrzyma w prezencie unikatową koszulkę Joy Ride’a stworzoną specjalnie na tą okazje.
2. Małopolska Whip Contest – żeby nie było za prosto oprócz tego, że whip contest rozgrywany jest po zmroku to organizatorzy zapowiedzieli „płomienną wstawkę”. Pochodnie, pokaz pirotechniczny i whipy. Tak po prostu!
3. Afterparty i before party – imprezy będą odbywały się w dwóch miejscach na raz, a pomiędzy lokalami będzie krążyć darmowy, joyride’owy bus! Jedna miejscówa to GuguPark – idealne miejsce tuż przy lesie, gdzie można biesiadnie zasiąść. Drugie miejsce to VavaVoom – czyli klub tuż przy Krupówkach, gdzie będzie można tupnąć nóżką.
4. #NaBogato – będzie sporo fanów to zgarnięcia. Do bonów od FOX i Maxxis dołącza 1000zł na Whip Contest od województwa Małopolskiego, 1500zł na dziarę od OnexTattoo również na Whip’a, 500zł za najlepsze przebranie, weekend dla dwóch osób w resorcie Bukovina za czas dnia, myjki dla zwycięzców od Karcher’a i 1000, 700 i 500 zł dla najlepszych w Red Bull Bez Łańcucha!
5. Red Bull Bez Łańcucha – pierwsza tego typu konkurencja na świecie, gdzie dobrze znaną trasę Harendy będzie trzeba pokonać bez napędu… a to będzie wyzwanie!

SZCZEGÓŁY

Program całego zakopiańskiego zamieszania znajdziecie na stronie nightdownhill.joyride.pl. Zapisy online trwają na stronie (trzeba się najpierw zalogować): https://system.timedo.pl/joyride2017/pl/panel. O wszystkich „wisienkach na torcie” imprezki dowiecie się ze strony wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1329271383803214/).

PRZYJACIELE FESTIWALU

Organizatorzy: Miasto Zakopane, JR Events, Zakopane.pl
Partner: Województwo Małopolskie
Sponsorzy: Maxxis, Fox, Kärcher, Onex Tattoo, BUKOVINA Resort
Skrzydeł zawodnikom doda Red Bull

Patroni medialni: magazyn BIKE, Podhale 24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Freestyle.pl, TVP
Kraków, Informator turystyczny Infogram, Downhill 24, Downhill Life. MTB.pl
Współorganizatorzy: MTB Academy, Polish 4x Open
Projekt dofinansowano ze środków miasta Zakopane w partnerstwie z Zakopiańskim Centrum Kultury.