Carlo Ancelotti przed kilkoma dniami sensacyjnie stracił pracę w Bayernie Monachium. Momentalnie na rynku zaczęło robić się głośno o potencjalnym przyszłym pracodawcy utytułowanego Włocha. Jeden z najlepszych szkoleniowców w historii postanowił jednak, że z urlopu wróci tylko dla jednej drużyny!

Ancelotti z całą pewnością ze znalezieniem nowego pracodawcy nie miałby problemu. O jego zatrudnieniu marzy większość europejskich ekip (w mediach już pojawiły się informacje o zainteresowaniu Milanu i West Hamu), a świetnie opłacaną trenerską emeryturę mógłby zapewnić sobie wyjeżdżając do Chin czy na Bliski Wschód. Okazuje się jednak, że Włochowi zamarzył się urlop, który jest gotów przerwać tylko dla jednego klubu!

Jak poinformowali dziennikarze telewizji Mediaset Premium Ancelotti do końca sezonu nie zamierza podejmować żadnej pracy chyba, że zgłosi się po niego… Arsenal Londyn! Włoch chciałby zastąpić w ekipie Kanonierów legendarnego Arsene’a Wengera. Podobno miło wspominać ma okres, który spędził na Wyspach jako szkoleniowiec Chelsea. Wtedy z The Blues zdobył mistrzostwo kraju. Czy tym razem ten sukces zdołałby powtórzyć z ich rywalami zza miedzy?

ZOBACZ TEŻ: Chwile grozy! Gwiazdor sportu ugryziony przez lwa! [WIDEO]

(Fangol)