Piłkarz Realu Madryt Cristiano Ronaldo cieszył się w niedzielę z narodzin córeczki Alany Martiny. Jej matką jest partnerka napastnika, 22-letnia hiszpańska modelka Georgina Rodriguez. Zawodnik ma już 7-letniego syna i czerwcowe bliźnięta.

Poprzednie dzieci Portugalczyka urodziły matki zastępcze tzw. surogatki.

O narodzinach Alany piłkarz poinformował na jednym z portali społecznościowych, dołączając zdjęcie ze szpitala w Madrycie. Napastnik “Królewskich” razem z najstarszym synem – Cristiano Juniorem cieszy się z narodzin córeczki, którą przytula Georgina.

Zobacz: Neymar odchodzi z PSG?! Zobacz kto chce sprowadzić sfrustrowanego Brazylijczyka!

O przyjściu na świat bliźniąt – Evy i Mateo, poinformowała w czerwcu portugalska stacja telewizyjna SIC.

Zobacz: Gwiazdor reprezentacji Urugwaju i PSG wypowiedział się na temat Grzegorza Krychowiaka. Niezwykłe słowa!

“Alana Martina właśnie się urodziła, zarówno Geo, jak i Alana czujemy się znakomicie, wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi” – napisał 32-letni piłkarz na Twitterze.

Pod koniec października portugalski gwiazdor ujawnił w filmie w mediach społecznościowych imię dziecka oraz planowaną datę porodu, początkowo ustaloną na 21 listopada.

Ronaldo był przy swojej kobiecie i córce zaraz po jej narodzinach, po tym jak  trener reprezentacji Portugalii Fernando Santosa dał wolne zawodnikowi Realu na mecze towarzyskie z Arabią Saudyjską i Stanami Zjednoczonymi.

Źródło: PAP, zeenews.india.com