Instagram

Robert Lewandowski stwierdził, że w jego życiu czas na zmiany. Oczywiście nie tak stanowcze jak zmiana klubu czy partnerki, ale i tak – delikatnie rzecz ujmując- ZAUWAŻALNE. Polak zjawił się w poniedziałkowy wieczór u fryzjera i… przefarbował włosy na blond.

Robert Lewandowski na tym zgrupowaniu reprezentacji Polski odpoczął od boiska. Drobny uraz naszego napastnika skłonił selekcjonera Adama Nawałkę do dania mu kilku dni urlopu. “Lewy” załatwiał sprawy biznesowe, spędzał czas z rodziną i… odwiedził fryzjera.

Nadmiar lenistwa Lewandowskiemu zbyt dobrze chyba jednak nie posłużył. Nasz napastnik zdecydował się na rewolucyjną zmianę, wszystko udokumentował na swoim Instagramie, a teraz musi się wstydzić. Jego nowy “look” nie został przyjęty zbyt ciepło.

– Czasami musi się coś zmienić – napisał Lewandowski, umieszczając w sieci fotografie z mocno rozjaśnionymi włosami.

“Co tu się odpazdaniło?” – pyta jeden z internautów. “Patrzę i nie wierzę…” dodał kolejny. “Proszę powiedzcie, że to jakiś żart” – błagał jeszcze inny. Takich komentarzy są zresztą tysiące.

Nie brakuje też porównać Lewandowskiego do Marco Reusa. Czy to nim inspirował się Polak przy okazji tej zmiany? A może przegrał jakiś zakład? Ciężko uwierzyć, że sam zrobił sobie taką krzywdę…

 

ZOBACZ TEŻ: Chorwaci 28. uczestnikiem Mistrzostw Świata Rosja 2018. Czekamy jeszcze na czterech finalistów

Sometimes you need to change something 🙅🏻‍♂🔥

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

5 KOMENTARZE

  1. Bardzo ładnie panie Robercie. Tylko po bokach wolałabym nieco dłuższe włosy, ale rozumiem, że teraz taka moda. Pozdrawiam Pana i pańską Rodzinkę.

Comments are closed.