źródło: youtube

Spotkanie towarzyskie Polski z Urugwajem było okazją dla dziennikarzy, żeby wypytać jednego z najlepszych napastników świata Edinsona Cavaniego, co sądzi o Grzegorzu Krychowiaku, który jeszcze nieco ponad dwa miesiące temu był jego klubowym kolegą. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wróci do Paris Saint Germain – wyznał urugwajski snajper.  

Polska zremisowała w piątek, w meczu towarzyskim na PGE Narodowym z Urugwajem 0:0. Na przeciwnych stronach boiska stanęli byli klubowi koledzy – Krychowiak i Cavani. Po spotkaniu ten drugi nie szczędził pochlebnych słów na temat polskiego pomocnika.

Dla mnie on ma umiejętności, aby grać w dowolnym zespole. To wojownik, w karierze zdobył ważne rzeczy. To gość, którego bardzo cenię za poświęcenie dla zespołu, za profesjonalne podejście do treningów – mówił po meczu dziennikarzom.

Cavani odniósł się też do straconego sezonu “Krychy” w barwach PSG.

W piłce nożnej tak już jest, że niekiedy zdarza się, że trafisz do zespołu, w którym grasz mniej, tak już jest – stwierdził.

Zobacz: Będzie ich bardzo brakować w Rosji. Uczestnicy trzech ostatnich mundiali przegrali w sobotę walkę w barażach [VIDEO]

Gwiazdor Urugwajczyków zauważył, że polski pomocnik jest świadomy swojego potencjału, dodatkowo wyraził nadzieję, że “Krycha” wróci jeszcze do Paryża.

Zobacz: Mariusz Wach przegrał w Nowym Jorku przed czasem z Jarrellem Millerem [VIDEO]

On dobrze wie, że jest dobrym zawodnikiem i życzę mu wszystkiego co najlepsze, żeby zawsze miał tę wiarę, że będzie w stanie zdobywać trofea. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wróci do Paris Saint Germain – zdradził napastnik.

To naprawdę dobry człowiek, wielki profesjonalista i mam nadzieję, że będzie z nami w Paryżu – podsumował.

Zobacz: Neymer odchodzi z PSG?! Zobacz kto chce sprowadzić sfrustrowanego Brazylijczyka!

Źródło: “Przegląd Sportowy”