Po siedmiu miesiącach od skomplikowanej operacji kolana, szwedzki piłkarz Manchester United Zlatan Ibrahimovic podda się kolejnej, tym razem nosa. Odbędzie się ona w klinice chirurgii plastycznej w Stambule.

”Zabieg nie ma na celu poprawy wizualnej charakterystycznego nosa naszego najlepszego piłkarza, lecz zwiększenie wydajności organizmu poprzez lepsze oddychanie” – napisał szwedzki dziennik ”Aftonbladet” powołując się na turecki portal ”Fanatik”.

Według jego informacji, Ibrahimovicowi polecił zabieg i klinikę specjalizującą się w operacjach plastycznych celebrytów były kolega z reprezentacji Szwecji, urodzony w Turcji Erkan Zengin.

Zobacz także: CO ZA GOL! Trafienie sezonu w Premier League? [VIDEO]

Piłkarz poddał się podobnej operacji przed dwoma laty. ”Teraz jestem w stanie znacznie więcej biegać bez zmęczenia i dlatego poleciłem podobną operację i tę konkretną klinikę Zlatanowi” – powiedział.

Inny zawodnik reprezentacji Szwecji Jimmy Durmaz przypuszcza na łamach ”Aftonbladet”, że chodziło jednak o estetykę. “Zengin po operacji biega tak samo, lecz wygląda jak model” – powiedział.

źródło: PAP