Twitter

Justyna Kowalczyk przygotowuje się do sezonu olimpijskiego! Polka ciężko trenuje i pracuje nad formą na siłowni. Efekty widać gołym okiem!

Dla Justyny Kowalczyk to będzie najważniejszy sezon od lat. Niewykluczone zresztą, że ostatni. Polska biegaczka wystartuje tej zimy na igrzyskach olimpijskich w Pjongczang i powalczy o wielkie zwieńczenie swojej wspaniałej kariery.

Polka intensywnie przygotowuje się do startu zmagań Pucharu Świata i już chętnie zalicza próby w innych zmaganiach. W miliony weekend wywalczyła np. miejsce na podium podczas zawodów FIS w Kuopio.

Gdy akurat na nogach nie ma nart, Kowalczyk chętnie znajduje czas na trening na siłowni. Efekty widać gołym okiem. W takiej formie nie była od dawna!

ZOBACZ TEŻ: Mike Tyson powstrzymywał się przez 5 lat od seksu. Wzorował się na wielkim idolu

Polska biegaczka wrzuciła do sieci zdjęcie z sali ćwiczeń. Najważniejsza miała być trzymana na barkach sztanga, ale internauci znacznie większą uwagę zwrócili na wyrzeźbiony brzuch polskiej biegaczki!

– Poprzednie trzy sezony nie wyglądałam inaczej. Moc na nartach nie biega – odpowiada skromnie nasza “królowa nart” na wszelkie głosy zachwytu. Trzeba jednak przyznać, że wygląda naprawdę imponująco!