Według hiszpańskich mediów krótka, ale burzliwa przygoda Neymara z PSG zaczyna dobiegać końca. Jak donoszą dziennikarze z Półwyspu Iberyjskiego, brazylijski gwiazdor rozważa natychmiastowy powrót to FC Barcelony. Pojawił się też drugi, sensacyjny kierunek dla najdroższego piłkarza globu. 

Neymar po kilku miesiącach spędzonych w Paryżu ma mieć dosyć PSG. Brazylijczyk ma być sfrustrowany niskim poziomem ligi, słabym dopingiem kibiców i konfliktami w klubie. Obecnie na tapecie są jego nieporozumienia na linii z trenerem Unaiem Emerym.

Zainteresowane sprowadzeniem Brazylijczyka mają być dwa największe hiszpańskie klubu. Pierwszym jest oczywiście FC Barcelona, z której gwiazdor za 222 mln euro przeszedł latem tego roku do Francji.

Zobacz: Szokująca reakcja Neymara. Popłakał się i wyszedł z konferencji prasowej

Jak podał “Mundo Deportivo”, chrapkę na wirtuoza ma też Real Madryt. Prezes “Królewskich” Florentino Perez chętnie widziałby tego zawodnika w swoim klubie. Dodatkowo w niedawnym wywiadzie dla radia “Cadena SER”, kapitan zespołu Sergio Ramos stwierdził, że Neymar byłby w Madrycie mile widziany.

Wszyscy chcemy w Realu najlepszych, a Neymar do nich należy. Przechodząc z PSG do Realu byłoby mu z pewnością łatwiej niż bezpośrednio z Barcelony. W piłce nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Jeśli będzie chciał do nas dołączyć, to przyjmiemy go z otwartymi ramionami – powiedział.

Zobacz: Największy rywal Milika w Napoli na celowniku hiszpańskiego giganta. Do transferu dojdzie pod jednym warunkiem

Źródło: sport.pl