źródło: youtube

Kamil Glik, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Robert Lewandowski i Artur Boruc opuścili zgrupowanie reprezentacji Polski i na pewno nie zagrają w towarzyskim spotkaniu z Meksykiem. Trzech pierwszych według Nawałki zasłużyło na odpoczynek, Lewy zmaga się z urazem, a Boruc skończył meczem z Urugwajem reprezentacyjną karierę.

Adam Nawałka w meczu z Meksykiem chce sprawdzić graczy spoza regularnego trzonu kadry. Postanowił więc dać wolne trzem liderom formacji defensywnej i pomocy oraz nie przedłużać wątpliwości związanych z ewentualnym występem Roberta Lewandowskiego. Wygląda więc na to, że w najbliższym sparingu znów zobaczymy skład Polaków, który personalnie będzie mógł zaskakiwać!

Starcie z Meksykiem Adam Nawałka najwyraźniej chce przetestować na sprawdzenie zmienników. Jeśli do zdrowia wróci Michał Pazdan, niewykluczone, że znów spróbuje wariantu z trzema obrońcami. W innym wypadku prawdopodobny będzie powrót do poprzedniej formacji. I ona może kryć przed nami jednak wiele niespodzianek, gdy na boisku założenia taktyczne w życie wprowadzać będą gracze pokroju Jacha, Góralskiego, Kurzawy czy Stępińskiego. A nie wykluczone, że ich właśnie zobaczymy na boisku w nadchodzącym starciu.

Niewiadomych wciąż jest wiele i wygląda na to, że Adam Nawałka planuje naprawdę nas zaskoczyć. Oby w szoku nie byli sami zawodnicy, bo wtedy o dowiezienie przyzwoitego wyniku w meczu z Meksykiem może być trudno…

ZOBACZ TEŻ: Znamy listę płac Bayernu Monachium! Są kontrowersje!

(Sport.pl)

1 KOMENTARZ

  1. niewykluczone, to razem się pisze. Tylu ludzi z jakim takim wykształceniem szuka pracy, moze z takimi warto spróbować współpracy dla odmiany

Comments are closed.