źródło: youtube

Antoine Griezmann po sezonie ma zostać piłkarzem Barcelony. Tak przynajmniej twierdzą hiszpańskie media. Piłkarz miał już dogadać się z Dumą Katalonii, a Atletico wyraziło rzekomo wstępną zgodę na transfer.

Już teraz można uznać, że to byłby absolutny hit letniego okienka transferowego. Jak informują “Mundo Deportivo” oraz portal le10sport.com Griezmann miałby przejść z Atletico Madryt do Barcelony za 100 milionów euro. 1/5 tego miałby kasować co roku za grę w Blaugranie.

Minionego lata, Griezmann podpisując nowy kontrakt z Atletico, miał zgodzić się na ustalenie sumy odstępnego na wysokości 200 mln euro. Okazuje się jednak, że było to tylko zabezpieczenie klubu, mające uniemożliwić Francuzowi odejście podczas trwania zakazu transferowego nałożonego na Madrycki klub. Latem kwota ta ma spaść o połowę, a Atletico po sprzedaży Griezmanna będzie mogło już spokojnie sięgnąć po jego następcę.

Latem Francuz był blisko przenosin do Manchesteru United. Ostatecznie transfer nie doszedł jednak do skutku. Teraz madrycki klub ma mu już nie robić żadnych problemów i latem Griezmann ma zostać piłkarzem Barcelony.

ZOBACZ TEŻ: Chorwaci 28. uczestnikiem Mistrzostw Świata Rosja 2018. Czekamy jeszcze na czterech finalistów

1 KOMENTARZ

Comments are closed.