Facebook

Niedługo będziemy się bali otworzyć lodówkę, bo szanse na to, że wyskoczy z niej Robert Lewandowski stają się już niebezpiecznie wysokie. Po wielkich sukcesach na boisku, w reklamach i biznesie, nasz najwybitniejszy sportowiec bierze się za… rynek muzyczny. Tego jeszcze nie było!

Robert Lewandowski już wiele miesięcy temu chwalił się swoim fanom znajomością z popularnym polskim muzykiem – Donatanem. Polskiemu piłkarzowi miały bardzo podobać się utwory produkowane przez człowieka odpowiedzialnego m.in. za hit “My Słowianie”. Do tego obaj panowie szybko się zaprzyjaźnili.

Teraz swoją znajomość postanowili przekuć na wspólny sukces biznesowy! Lewandowski został producentem wykonawczym płyty Donatana! Krążek ma pojawić się w najbliższych tygodniach, a wsparcie polskiego napastnika miało objawiać się udziałem w realizacji utworów, a nie pomocą finansową.

ZOBACZ TEŻ: Eksperyment na 0:0. Polska zremisowała z Urugwajem

– Funkcja producenta wykonawczego obejmuje całość działań związanych z przygotowaniem materiałów muzycznych, doborem zapraszanych wykonawców, realizacją teledysków a także ich dalszą promocją – powiedział Wirtualnym Mediom Jakub Zajdel z reprezentującej piłkarza agencji Stor9.

– Połączyła nas MUZYKA, a MUZYKA nie zna granic. Będzie OGIEŃ – napisał w sieci Lewandowski i umieścił nagranie promujące jego współpracę z muzykiem. My już nie możemy się doczekać!