źródło: PAP/youtube

Niemiecki piłkarz Lukas Podolski został współwłaścicielem restauracji specjalizującej się w kuchni… tureckiej. Urodzony w Gliwicach zawodnik otworzył ją w Kolonii, w której spędził większość kariery.

Restauracja Mangal Doener cieszy się sporą popularnością. W dniu otwarcia, w ciągu pięciu godzin, pojawiło się w niej około 1000 konsumentów-fanów, którzy mieli ochotę nie tylko na firmowe kebaby, ale również zdjęcia z autografem rozdawane przez piłkarza.

Zobacz: Stoch zachwycił całą Europę! Zagraniczne media rozpływają się nad Polakiem. „On jest z innej galaktyki”

Podolski, występujący obecnie w japońskim klubie Vissel Kobe, jest jednym z trzech inwestorów restauracji. Latem została otwarta w Kolonii lodziarnia, której jest właścicielem.

Zobacz: Adam Małysz ostro o Janie Ziobro: „Widzi tylko cudze błędy, swoich nie. Kto się na niego uwziął i jak?”

Piłkarz doznał kontuzji uda i przyleciał do Kolonii, by poddać się rehabilitacji.

W reprezentacji Niemiec rozegrał 130 meczów i strzelił 49 goli. W 2014 roku wywalczył mistrzostwo świata. W karierze klubowej występował kolejno w FC Koeln, Bayernie Monachium, ponownie w Kolonii, Arsenalu Londyn, Interze Mediolan i Galatasaray Stambuł.

Zobacz: Robert Lewandowski wybrany piłkarzem Bundesligi! Głosowali sami zawodnicy

Źródło: PAP

2 KOMENTARZE

    • Oczywiście, że imigrant. Ale nie z kręgu kulturowego miłośników jebania kóz czy jebania psów (jak polskie pedoliby od Sierpińskiego).

Comments are closed.