źródło: youtube

Polska reprezentacja narodowa może wzbogacić się o obrońcę Jamesa Tarkowskiego, który występuje w będącym rewelacją obecnego sezonu Premier League Burnley. Piłkarz może też grać w angielskiej drużynie narodowej. 

“Niczego nie wykluczam. Nie będę jednak podejmować żadnych decyzji, dopóki druga strona nie wykona pierwszego ruchu. Jestem ambitnym człowiekiem, dlatego chciałbym grać w reprezentacji – ponieważ to najwyższy, światowy poziom” – mówił James Tarkowski. A reprezentacji do wyboru ma dwie – polską i angielską. Zdaje się jednak, że priorytetem jest dla niego założenie koszulki “synów Albionu”

Zobacz: PŚ w Bad Mittendorf: Słabe kwalifikacje w wykonaniu Polaków. Najlepszy Kubacki dopiero na 14. miejscu

“Czuję się Anglikiem i chcę grać w reprezentacji Anglii, ponieważ to od zawsze było moim marzeniem. Ale nie wykluczam innych możliwości. Jedyne co mi pozostało, to ciężko trenować i czekać na powołanie” – zakończył.

Zobacz: Przełom! Korea Północna rozważa połączenie reprezentacji z Koreą Południową na IO w Pjonczangu!

Obrońca zagrał do tej pory we wszystkich meczach Burnley tego sezonu PL. Drużyna spisuje się znacznie powyżej oczekiwań i zajmuje 7. miejsce w tabeli.

Tarkowski jest wnukiem polskiego czołgisty z czasów II wojny światowej.

Zobacz: Włoski gigant zainteresowany Dawidem Kownackim! Polak bacznie obserwowany

Źródło: sport.pl

1 KOMENTARZ

  1. Jesli czuje sie Anglikiem a nie Polakiem to temat zamkniety ,bo w druzynie Polski przeciw Angli moglby w porywie patriotycznym pierdyknac samoboòja .

Comments are closed.