Wszystko wskazuje na to, że powrót Roberta Kubicy na tory Formuły 1 w przyszłym sezonie to już temat zamknięty. O fiasku związanym z “operacją Williams” miał poinformować sam kierowca, pisze jeden z włoskich portali.

Livegp.it donosi, że marzenia Kubicy o starcie w nowym sezonie F1 należą już do przeszłości, a Polak pogodził się z tym, że nie zasiądzie w bolidzie Williamsa. Autor artykułu przypomniał o pełnej pasji i determinacji drodze naszego kierowcy w kierunku powrotu na tor wyścigowy.

Niestety, jak podaje portal, Kubica nie będzie pilotem bolidu Williamsa w sezonie 2018. Sam kierowca przed kilkoma godzinami miał potwierdzić zaprzyjaźnionemu z livegp.it źródłu, że ostatecznie jego starania spełzły na niczym.

Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu brytyjski team ogłosi, że nowym kierowcą w przyszłym sezonie będzie Rosjanin Siergiej Sirotkin. O angażu dla 22-latka przesądziły najprawdopodobniej względy ekonomiczna, a nie stricte sportowe. Więcej czytaj tutaj: PILNE. To Putin odebrał Kubicy szansę na powrót do Formuły 1. Sensacyjne doniesienia brazylijskich mediów

Źródło: livegp.it