Kamil Stoch. / fot. TVP Info

Przed rokiem, po dwóch zwycięstwach Kamila Stocha w Zakopanem, Polscy kibice w fantastyczny sposób odśpiewali hymn Polski. Tym razem w Garmisch-Partenkirchen nie mieli jednak na to szans.

Polski skoczek po raz kolejny był najlepszy i to w obu seriach drugiego konkursu Turnieju Czterech Skoczni. Po raz kolejny też na niemieckiej ziemi za jego plecami znalazł się reprezentant gospodarzy – Richard Freitag.

Po zawodach najlepsi zawodnicy tradycyjnie stanęli na podium. Wówczas powinien zostać odegrany tradycyjnie hymn z kraju zwycięzcy.

Teoretycznie podobnie było tym razem. Jednak zdaniem wielu to, co zostało puszczone z głośników nie przypominało Polskiego hymnu.

Zobacz także: PILNE! Kamil Stoch wygrywa drugi konkurs Turnieju Czterech Skoczni. Polak liderem z wyraźną przewagą!

Internauci wskazują, że zamiast “Mauzrka Dąbrowskiego” puszczono marsz żałobny. Jedno jest pewne – hymn Polski jest nagraniem dużo szybszym. Zresztą posłuchajcie i oceńcie sami:

12 KOMENTARZE

 1. Jak dostali w d**pę, to chyba zrozumiałe, że nie było im za wesoło.
  No to puścili marsza żałobnego. Oby jeszcze kolejne dwa konkursy mieli okazję tak wyrazić swe uczucia 😉

 2. Jak przez przypadek w Zakopanem wygra niemiec, to trzeba mu w rewanżu puscic hymn trzeciej rzeszy.

 3. Szwabskie swinie… hitler wam matki yebal psie syny…. mowcie co chcecie ale niemieckie smiecie maja dalej problem z nasza narodowoscia

 4. Eeeee tam przesadzanie, dobrze było. Polakom nigdy nie dochodzi, to hymn za wolno to Fonsi z playbacku… wszystko nie tak 😀

 5. jak swiat swiatem szkop nie bedzie dla polaka bratem. donald a co ty na to,ze szkopy taki hymn odegrali,pewnie sie cieszysz??

 6. co Wy pieprzycie za smutki, puścili hymn Polski taki jak puszczamy u nas w kraju na wszystkich uroczystościach

 7. Hymn tak naprawde bardzo ładnie lirycznie zagrany. Orkiestrowe wykonanie.
  Nie ma co przesadzac. Gratulacje dla naszego rodaka😉

Comments are closed.