źródło: ROBERT GHEMENT Dostawca: PAP/EPA.

Obrońca AS Romy Bruno Peres spowodował kolizję, w jej wyniku poważnie uszkodził swoje Lamborghini, pasażerowie jak i sam piłkarz wyszli ze zdarzenia bez szwanku. Badania wykazały, że miał dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Piłkarz stracił prawo jazdy, zapłaci grzywnę wysokości 800 euro, zostaną mu też postawione zarzuty.

W poniedziałek w Rzymie, na Viale delle Terme di Caracalla Peres stracił kontrolę nad swoim Lamborghini i uderzył w drzewo. Zarówno piłkarzowi jak i jego pasażerom nic się nie stało. Poważnie uszkodził za to swoje Lamborghini.

Piłkarz stracił prawo jazdy, zapłaci grzywnę 800 euro i odpowie przed sądem za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Peres miał dwa promile, czterokrotnie przekroczył dopuszczalny we Włoszech limit.

Klub postanowił ukarać zawodnika odbierając mu wolny dzień, nie został tez powołany na najbliższe spotkanie z Benevento.

To nie pierwszy incydent drogowy Peresa na rzymskich drogach. W listopadzie 2016 roku rozbił się wypożyczonym Porsche na Piazza dei Tribunali. Wtedy zapłacił bardzo wysoką grzywnę ponieważ jego brazylijskie prawo jazdy nie było honorowane we Włoszech.

Zobacz: Do sieci trafiła sekstaśma gwiazdora Premier League! „Nagi piłkarz w trakcie aktu seksualnego”

Źródło: forzaroma.info