1 lutego 2018 roku podczas konferencji prasowej w Mindspace w Warszawie ujawnione zostały wszystkie sekrety dotyczące przyszłości dziennikarzy sportowych Andrzeja Twarowskiego i Tomasza Smokowskiego. Panowie będą liderami projektu nowopowstałego radia sportowego w Polsce, który właśnie wszedł do gry. Po upłynięciu zakazu konkurencji, Twarowski i Smokowski dołączą do redakcji Zapinamypasy.pl.

Czas w końcu ujawnić wszystkie sekrety. O tym pomyśle mówiło się od kilku miesięcy. Pora rozwiać spekulacje. 1 lutego nadawanie rozpoczęło pierwsze takie radio sportowe w Polsce. Zapinamypasy.pl to nowa platforma sportowa. Radio, video i portal internetowy pozwolą przeżywać sportowe emocje na najwyższym poziomie. W  projekcie wezmą udział doświadczeni dziennikarze oraz eksperci, którzy sport znają od podszewki.

Redaktorem naczelnym został były dziennikarz Programu 3 Polskiego Radia, Michał Gąsiorowski. Jego zastępcą jest Mikołaj Kruk, który przeszedł do Zapinamypasy.pl z  Radia Zet. Radio będzie nadawać 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. W ramówce znalazły się takie pozycje, jak poranek sportowy, Multi Live, audycje tematyczne o koszykówce czy tenisie. Nie zabraknie również pozycji dla miłośników biegania, MMA i NBA.

W gronie ekspertów znaleźli się znakomici sportowcy m.in. Michał Żewłakow, Marcin Żewłakow, Sebastian Mila, Arkadiusz Głowacki, Łukasz Surma, Tomasz Majewski, czy Artur Siódmiak. W radiu będziemy mogli również usłyszeć komentatorów tenisa Lecha Sidora (Eurosport) i Marka Furjana, Kubę Witkowskiego, mistrza brazylijskiego jiu jitsu, który poprowadzi audycję o sztukach walki, czy Marcina Klimkowskiego znanego z programów motoryzacyjnych.

Fani sportu nie muszę obawiać się, że ominie ich mecz ulubionej drużyny lub konkurs skoków narciarskich. Teraz sport będzie im towarzyszył zawsze i wszędzie. Radio Zapinamypasy.pl będzie ze swoimi słuchaczami podczas najważniejszych wydarzeń non stop. Siadamy głęboko w fotelach, #zapinamypasy i startujemy! Zobacz: ZAPINAMYPASY.PL