Pepe Guardiola Dostawca: PAP/EPA. autor: Anthony Devlin

Angielska Federacja Piłkarska zdecydowała się ukarać trenera Manchesteru City karą 20 tys. funtów za noszenie żółtej wstążeczki wyrażającej poparcie dla katalońskich przywódców niepodległościowych uwięzionych w Hiszpanii.

Uważany za najlepszego trenera świata Pepe Guardiola
zapowiedział już we wtorek, że zaakceptuje karę. „Mówiłem od początku, że jeśli FA uzna, że nie powinienem nosić żółtej wstążki, to się z tym zgodzę” – powiedział Guardiola.

Czytaj też: Testy prawdy w Barcelonie. Kubica najszybszy z kierowców Williamsa. „Za karę” nie pojedzie w piątek

Guardiola jest zwolennikiem separacji Katalonii.

Guardiola, któremu nie udało się odnieść sukcesów z Bayernem Monachium, aktualnie prowadzi Manchester City. Jego zespół prowadzi ze znaczną przewagą w Premiership oraz awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

2 KOMENTARZE

  1. Gdyby na wyjazdach grali tak jak u siebie to już teraz byśmy myśleli kogo los nam przydzielić w el. LM. No właśnie i tak gdybamy od lat. To jest jakaś paranoja wyjazdowa. Źle podejście psychiczne, słabe zaangażowanie i złe taktyki. Tu wina po stronie sztabu i zawodników. Kolejny sezon stracony. WIELKA SZKODA bo legła jest w tym sezonie najsłabsza od lat. A prowadzi Jaga, która z budżetem nawet na podium by się nie załapała. Lech nie potrafi wydusić nawet minimum potencjału, gra poniżej możliwości. Najbardziej rażą remisy, ich liczba zatrwazajaca. Świadczy to o tym że Lech nie potrafi wygrywać za wszelką cenę, nie potrafi przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę, czyli nie ma jaj. custom writings

Comments are closed.