źródło: Instagram

Robert i Ania Lewandowscy przekazali Centrum Zdrowia Dziecka 500 tys. złotych. Pieniądze zostaną spożytkowane na remont placówki. Dziękujemy nie tylko za wsparcie finansowe, dzięki któremu będziemy mogli już wkrótce przeprowadzić remont zalanego Oddziału Rehabilitacji, ale także za spotkania z naszymi pacjentami – powiedziała w rozmowie z Onet.pl Katarzyna Gardzińska, rzecznik prasowa szpitala.  

Kapiten piłkarskiej reprezentacji Polski po raz kolejny wykazał się empatią i wielkim sercem. Tym razem Robert Lewandowski wraz z żoną Anią przekazali pokaźną sumę na CZD. Dzięki ich pomocy placówka będzie mogła przeprowadzić niezbędny remont. Para wpiera szpital nie tylko pod kątem materialnym.

Możemy tylko podziękować za ich wielkie serca i nieocenioną pomoc. Dziękujemy nie tylko za wsparcie finansowe, dzięki któremu będziemy mogli już wkrótce przeprowadzić remont zalanego Oddziału Rehabilitacji, ale także za spotkania z naszymi pacjentami. A tym towarzyszyły ogromne emocje i mnóstwo pozytywnej energii – podkreśliła Gardzińska.

Dzięki wparciu reprezentanta Polski i jego żony w Centrum Zdrowia Dziecka zostaną odnowione łazienki, oświetlenie i ogrzewanie, które zostało uszkodzone podczas październikowych nawałnic.

Zobacz: Idą zmiany. Już nie zobaczymy Ligi Mistrzów o kultowej 20:45

Źródło: o2.pl