źródło: screen

“Kibicem Polski nie jestem, ale Roberta Lewandowskiego już tak” -mówił w wywiadzie dla Sport.pl trener reprezentacji Nigerii Gernoth Rohr. Selekcjoner naszych dzisiejszych rywali zalicza biało-czerwonych do grona faworytów i uważa, że podopieczni Adama Nawałki na rosyjskim mundialu mogą zajść bardzo wysoko. 

Rosja jest dla Polski idealnym miejscem na mistrzostwa świata. Ten sam klimat, ta sama strefa czasowa, pewnie przyjedzie wielu polskich kibiców. Według mnie możecie dojść nawet do półfinału! – powiedział Rohr.

Trener Nigeryjczyków bardzo dobrze wypowiedział się też o “Lewym”. Kibicem Polski nie, ale Roberta Lewandowskiego – już tak. Jestem wielkim fanem Bayernu Monachium w którym grałem przez dwa lata. Znam legendy klubu: Uli Hoeneßa, Karla-Heinz Rummenigge, Paula Breitnera. Robert już należy do tych legend. Bardzo go lubię – chwalił naszego asa.

Polacy w ramach meczu towarzyskiego podejmą Nigerię na Stadionie Miejskim we Wrocławiu o godz. 20.45. Kolejny sprawdzian czeka biało-czerwonych we wtorek w Chorzowie, ich przeciwnikiem będzie Korea Południowa.

Zobacz: 30. wygrana Stocha. Polak potwierdza klasę w Planicy

Źródło: sport.pl