źródło: youtube

Polska zajęła czwarte miejsce w sobotnim konkursie drużynowym Pucharu Świata w skokach narciarskich w słoweńskiej Planicy. Wygrała Norwegia, drudzy byli Niemcy, a trzecia Słowenia. Kamil Stoch oddał podczas zawodów dwa świetne skoki.

Niestety mimo bardzo dobrych odległości jakie uzyskał Stoch, 248,5 m w pierwsze i 244,5 m w drugiej serii, nasi reprezentanci nie uplasowali się na podium.

Po pierwszej serii był spore nadzieje na pierwszą “trójkę”. Nasi reprezentanci zajmowali wtedy drugie miejsce.

Za Polakami zakończyli zawody kolejno Japończycy, Austriacy, Rosjanie i Szwajcarzy. Włosi i Amerykanie nie zakwalifikowali się do serii finałowej.

Zobacz: Wspaniały Stoch wywindował Polaków. Nasi reprezentanci drudzy na półmetku konkursu w Planicy

Źródło: PAP, gigasport.pl

1 KOMENTARZ

  1. Z nie wiadomo jakich powodów,Polacy uważają iż jeśli ślepej kurze trafi się ziarno,to nastąpi (nagle) urodzaj,a cały świat będzie klękał przed naszą potęgą.Może dlatego kilkunastu idiotów chciało zrobić u nas olimpiadę.Całe szczęście,że prez. Krakowa wybił im to z pustych łbów mając w pamięci te wyrzucone
    miliardy na Euro 2012.A przecież przez kupę lat funkcjonowało u nas porzekadło; A Fortuna zdobył złoty medal.Identiko mamy z “cudowną”Isią,której balon mendia dmuchają już dobre kilka lat.Zatem nic dziwnego,że o Polakach panują opinie dość pejoratywne type; oni “wieżą” w mariacką wieżę.

Comments are closed.