Na ostatniej konferencji prasowej trener Bayernu Monachium, klubu, w którym gra Robert Lewandowski odniósł się do jego sprzeczki z Matsem Hummelsem oraz do planów Roberta odnośnie Realu Madryt.

W niedzielę Bayern Monachium zagra na wyjeździe z SC Freiburg w rozgrywkach Bundesligi. Na konferencji prasowej przed meczem trener Bawarczyków, Jupp Heynckes, zabrał głos także w ww. sprawach, bagatelizując ich znaczenie.

Czytaj też: Lewandowski namawia Lewandowską żeby walczyła w klatce, ale mąż Lewandowski się skrzywił

O sprzeczce Lewandowskiego i Hummelsa trener Jupp Heynckes powiedział: „Ten incydent jest już za nami. Nie powinniśmy go przeceniać. Myślę, że to lepsze zachowanie, niż gdyby piłkarze mieli spać na murawie. Może nie powinniśmy więcej pokazywać się na otwartych treningach”.

Czytaj też: Wiemy o co poszło w awanturze Lewandowskiego z Hummelsem. „Drugie dno konfliktu”

Trener Heynckes odniósł się do spekulacji na temat ewentualnego transferu Lewandowskiego do Realu Madryt: “Gdybym teraz był piłkarzem, zawsze zdecydowałbym się na Bayern. To najlepszy zespół, ale nie chcę o tym mówić. Lewandowski będzie musiał skupić się na Bayernie. “Lewy” jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. To wszystko spekulacje”.

Warto dodać, że Jupp Heyckens mistrz świata z 1974 r., jako trener wygrał Ligę Mistrzów zarówno z Realem Madryt, jak i z Bayernem Monachium.