Sebastian Murawski, piłkarz Wisły Puławy oskarżył trenera Bohdana Bławackiego o pobicie – informuje portal sportowefakty.wp.pl. – Jesteś normalny czy debil? Zaraz ci przy… – miał usłyszeć 24-letni piłkarz.

Zawodnik już złożył w klubie pismo o rozwiązanie kontraktu.

– Na treningu nie podobało mu się, jak ćwiczę. Po zajęciach drugi trener powiedział, że Bławacki wzywa mnie na rozmowę. Odpowiedziałem, że może poczekam, bo nie chcę się kłócić. Miałem jednak iść i porozmawiać. Usiadłem, wchodzi trener i mówi mi: – Ty jesteś normalny czy debil? A ja mówię: – No tak jak widać. A on: – No, ale jesteś normalny czy debil, bo ci przyp….? Aż się zaśmiałem, bo sytuacja była niecodzienna. I za chwilę, tak z 5-10 cm, uderzył mnie pięścią w twarz – relacjonował całe zajście Murawski na łamach portalu sportowefakty.wp.pl.

24-letni piłkarz opowiedział o wszystkim kolegom z drużyny, a z jego relacji wynika, że Bohdan Bławacki przyznał się później w szatni do uderzenia piłkarza. Murawski więcej z pierwszą drużyną trenować nie chciał. Poprosił o przeniesienie do rezerw.

Zawodnik i jego adwokat chcą nie tylko rozwiązania kontaktu z winy klubu, ale również zastanawiają się nad powiadomieniem prokuratury o popełnieniu przestępstwa z artykułu 217 kk, naruszenie nietykalności cielesnej.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.