źródło: strikerforce7.com

Największa gwiazda sportu na świecie tworzy nową postać rozrywkową, która zostanie powołana do życia na różnych platformach dla fanów – podała Polska Agencja Prasowa. 

Cristiano Ronaldo zapowiedział współpracę Graphic India oraz z VMS Communications, producentem animacji i powieści graficznych. Celem jest wspólny projekt opracowania postaci STRIKER FORCE 7, która ma pojawić się w animacjach, komiksach, publikacjach, grach i treściach cyfrowych. Nowy bohater animowany ma być wzorowany właśnie na portugalskim gwiazdorze piłki nożnej.

Od zawsze jestem fanem superbohaterów i bardzo cieszę się, że mogę pomóc w opracowywaniu nowego serialu animowanego – skomentował Ronaldo.

Tak, jak piłka nożna łączy ludzi i kultury na całym świecie, tak animowane postacie i bohaterowie mogą prowadzić dokładnie do tego samego. Dlatego też tak bardzo cieszę się z możliwości połączenia pasji do futbolu i superbohaterów w tym projekcie i przedstawienia go fanom – dodał.

Pracujemy z Cristiano i Polaris Sports już od ponad pięciu lat i nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszych partnerów. Imię Cristiano jest synonimem profesjonalizmu, poświęcenia i sukcesu. To właśnie z tego powodu jest inspiracją dla milionów na całym świecie. Nie przypadkowo jest najpopularniejszym sportowcem w mediach społecznościowych, dlatego też opracowanie serialu animowanego z tak kultową ikoną, jak Cristiano było decyzją oczywistą – skomentował z kolei Diego Guarderas, główny dyrektor operacyjny w firmie VMS Communications.

Zobacz: Gigant Premier League wykłada wielkie pieniądze za Piotra Zielińskiego!

Źródło: www.strikerforce7.com, PAP