Brytyjskie media podały, że legendarny menedżer Manchesteru United sir Alex Ferguson wybudził się ze śpiączki. Freguson rozmawiał już z członkami swojej rodziny.

Według “Daily Mail”, sir Alex po operacji dobrze zareagował na leczenie. Co prawda jego stan wciąż jest poważny, ale Szkot był w stanie się podnieść.

Czytaj też: Znamy już szeroką kadrę trenera Nawałki na MŚ w Rosji. Wyselekcjonował 35 nazwisk

Kuracja słynnego szkockiego trenera przebiega bardzo dobrze. Jego szybkie przebudzenie oznacza, że to bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Nie wiadomo, jakie będą skutki udaru, ale wygląda na to, że Ferguson wygrał najważniejszy mecz w swoim życiu.

Czytaj też: Zbigniew Boniek w szpitalu! Prezes PZPN przejdzie operację

Liczący 76 lat Alex Ferguson upadł na podłogę w swoim domu w Cheshire. Został przetransportowany do szpitala Macclesfield, a następnie do Salford Royal, gdzie przeprowadzono natychmiastową operację. Słynny menedżer przebywa na oddziale intensywnej terapii.

Ferguson to jeden z dwóch najsłynniejszych menedżerów Manchester United. Z tym klubem dwukrotnie wygrał Ligę Mistrzów.

Nie zapominają o nim także jego wielcy rywale. Wśród nich jest Arsene Wenger. – W poprzednim tygodniu byłem z nim na boisku, później poszedłem się z nim zobaczyć. Wyglądał, jakby był w bardzo dobrej formie. Wszyscy życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia – powiedział Wenger.

Źródło: Onet Sport