Robert Lewandowski spotkał się ze swoim agentem Pinim Zahavim, ale on nie miał dla niego żadnych konkretnych wieści. Sprawa przenosin Lewandowskiego do Realu Madryt, czy do innego klubu nie ruszyła z miejsca.

Lewandowski spotkał się z Zahavim w Monachium. Wieczorem obaj panowie poszli na kolację do japońskiej restauracji.

Czytaj też: Oficjalnie ogłoszone. Buffon odchodzi. Szczęsny bramkarzem nr 1 Juventusu

“Przegląd Sportowy” pisze, że sprawa przejścia Roberta Lewandowskiego do Realu Madryt jest ciągle aktualna – “W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że Real Madryt nie jest już zainteresowany pozyskaniem Polaka. Według naszych ustaleń to nieprawda”.

Czytaj też: Lewandowski wyróżniony w klasyfikacji CIES Football Observatory

Według informacji “PS” cala sprawa rozbija się o nieprzejednane stanowisko Bayernu, który nie chce, w ogóle rozmawiać o zwolnieniu Roberta. Piłkarz natomiast jest zdeterminowany, żeby nie tylko odejść do Madrytu, ale w ogóle chce zmienić ligę, w której gra od 8 lat.

Nastawienie Roberta powoduje, że zapewne zaakceptuje transfer do klubów, które nie są lepsze od Bayernu. Warunek, monachijski klub musi się zgodzić, ale na to się obecnie nie zanosi.

W sumie Lewandowski znalazł się w impasie. Real, jak należy sądzić, jednak chyba go nie chce, a inne kluby przyglądają się sprawie, nie angażując się. Bayern zaś bezwzględnie odmawia podjęcia jakichkolwiek rozmów.

Źródło: Przegląd Sportowy