źródło: autotrader

Ogromna limuzyna Mercedes-Maybach klasy S Lewisa Hamiltona z telewizorami i rozkładanymi fotelami do masażu jest dostępna w sprzedaży za ponad 100 000 funtów. Samochód należący do mistrza F1 jest wypełniony luksusowymi dodatkami, w tym rozkładanymi fotelami pasażerskimi i systemem dźwięku przestrzennego, ma nawet podgrzewaną kierownicę.

Ekskluzywny Mercedesa, który jest własnością czterokrotnego mistrza F1, Lewisa Hamiltona, został wystawiony na sprzedaż. Słynny model Klasy S Maybacha ma zaledwie trzy lata i jest wart 104.990 funtów – cztery razy więcej niż zwykły model.

Jest wyposażony w szereg imponujących dodatków, które uzupełniają i tak już bogaty standard klasy S.

Z przodu zarówno kierowca, jak i pasażer dysponują fotelami do masażu, a kierowca może korzystać z podgrzewanej skórzanej i drewnianej wielofunkcyjnej kierownicy.

Wnętrze tego samochodu to miejsce, w którym dominuje prawdziwy luksus – idealny, gdy Lewis chciał się odprężyć i zrelaksować jadąc na miejscu pasażera.

Oba miejsca dla pasażerów z tyłu mają podpórkę na stopy oraz własne ekrany telewizyjne. Wyposażony w dźwięk przestrzenny, samochód posiada też Bluetooth i funkcje strumieniowego przesyłania multimediów – to rozwiązanie idealne dla fanów muzyki takich jak Hamilton.

Podwójne szklane okno dachowe pozwala pasażerom patrzeć w gwiazdy, podczas gdy cztero-strefowy system klimatyzacji oznacza, że ​​każdy z pasażerów może ustawić temperaturę na swoim miejscu. Wszystkie okna są wyposażone w elektryczne rolety.

“Standardowa Klasa S jest jednym z najłagodniejszych samochodów Mercedesa, a ta edycja Maybach jest jeszcze bardziej zaawansowana, oferuje najwyższy komfort połączony z najnowocześniejszą technologią” – mówiła, Erin Baker, dyrektorka redakcji Auto Trader.

“Jeśli chodzi o samochody celebrytów na Auto Trader, to jest coś wyjątkowego i nie przewiduję, że będzie dostępny przez długi czas” – stwierdziła.

źródło: autotrader
źródło: autotrader
źródło: autotrader
źródło: autotrader
źródło: autotrader
źródło: autotrader

Zobacz: Bramkarz reprezentacji Polski najlepszym piłkarzem klubu z Premiership

Źródło: “The Sun”

2 KOMENTARZE

  1. Raczej przecietny samochod, porownujac go do nowych samochodow nizszej klasy.
    Cena tez niezbyt wysoka. Kupi go pewnie wielbiciel Hamiltona.

Comments are closed.