źródło: youtube

Prezes Realu Madryt Florentino Perez jest zdeterminowany, żeby sprowadzić najdroższego piłkarza świata Neymara. Brazylijczyk w ubiegłym roku trafił z FC Barcelony do Paris Saint Germain za rekordową kwotę 222 mln euro. Teraz “Królewscy” będą musieli przebić tę sumę. 

Według doniesień dziennikarzy hiszpańskiego “Asa”, działacze z Madrytu wa razy spotykali się w Brazylii z Neymarem, gdy ten przechodził rehabilitację. Gazeta pisze o wielkiej determinacji i miłości Pereza, który za wszelką cenę chce ściągnąć 26-latka na Santiago Bernabeu. “Zaczęła się ona dwanaście lat temu, kiedy Neymar był dzieckiem i trenował przez dwa tygodnie z rówieśnikami Realu Madryt” – można przeczytać.

Dalej “As” podaje, że Neymar nie przywykł do gry we Francji i chce powrócić na Półwysep Iberyjski. Kolejnym jego domem miałby być Madryt. Szacuje się, że klub ze stolicy Hiszpanii musi szykować ok. 260 mln euro, żeby sprowadzić do siebie gwiazdora.

Kilka dni temu inny dziennik sportowy “Marca” napisał o chęci gry Brazylijczyka u boku Cristiano Ronaldo. “Neymar chce grać razem z Ronaldo. Portugalczyk też nie ma nic przeciwko. Cristiano rozumie, że pozyskanie Brazylijczyka znacznie wzmocniłoby drużynę. Takie wieści dotarły już do szefostwa Realu, które pracuje nad transferem Brazylijczyka. Neymar dystansuje się od PSG” – informowała gazeta.

Zobacz: Kibice angielskiej drużyny docenili Kamila Grosickiego! Polak z wielkim wyróżnieniem

Źródło: sportowefakty.wp.pl