fot. JOY RIDE

Właśnie ruszyły zapisy na 12’stą edycje zakończenia sezonu w Zakopanem! Co w menu? Kärcher Dual Slalom, Best Whip Contest, Night Downhill, Zjazd w Przebraniu i oczywiście Red Bull Bez Łańcucha. Sprawdzcie szczegóły!

Zawody na stoku Harenda w Zakopanem po tylu latach na stałe wpisały się w każdy kalendarz rowerowy. Dobre widoki, znajomi, całodniowe korbowanie, a wieczorem magicznym after – to idealny zestaw, żeby miło zakończyć udany sezon.

CO W MENU?

Joy Ride zaserwuje dobrze sprawdzoną klasykę w postaci:
• Kärcher Dual Slalom – standardowo: trawa, jedna hopka, gorący doping i dwa tory
• Nocny zjazd – treningi i eliminacje za dnia, a finały przy sztucznym świetle (weźcie czołówki)
• Best Whip Contest – podobnie jak w ubiegłym roku – duża skocznia, pochodnie, sztuczne ognie i co najważniejsze 1000zł w gotówce prosto od marki Etnies
• Zjazd w przebraniu – do zgarnięcia 300zł w gotówie!
• Afterparty – tym razem nóżką tupniemy w dobrze znanym klubie Dworzec.

A DESER?

Prawdziwym rodzynkiem tegorocznej edycji będzie Red Bull Bez Łańcucha. Z pewnością pamiętacie legendarny przejazd Aarona Gwina na Pucharze Świata w Leogangu. Red Bull razem z ekipą Joy’a w niedzielne popołudnie zdejmą łańcuchy w Waszych maszynach (spokojnie, po przejeździe również założą!) i puszczą na trasę DH. Zadanie jest proste – zjedz jak najszybciej. Do wygrania jest kasa (zwycięzca zgarnie 1000 zł, kolejni zawodnicy 700 i 500 zł)! W zawodach może wziąć udział każdy rider, który ukończył 16-sty rok życia. Podczas, pierwszej edycji, która odbyła się rok temu na najwyższym podium stanął Sławomir Łukasik. Kto zgarnie tysiaka tym razem?

GOTOWI?

Nie ma na co czekać! Zapisy dostępne są pod adresem: https://system.timedo.pl/joyride2018/pl/panel

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na joyride.pl/harenda oraz stronie wydarzenia (https://www.facebook.com/events/1613799102011729/).

PRZYJACIELE IMPREZY
Sponsor tytularny: Województwo Małopolskie
Sponsorzy: Maxxis, Fox, Kärcher
Skrzydeł zawodnikom doda Red Bull
Patroni medialni: Bikeboard, Podhale 24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Freestyle.pl, TVP Kraków, Informator turystyczny Infogram, Downhill 24, Radio Eska
Współorganizatorzy: Kellys MTB Academy, Polish 4x Open, Choć że na rower
Projekt dofinansowano ze środków miasta Zakopane za pośrednictwem Zakopiańskiego Centrum Kultury.