źródło: strikerforce7.com

W Turynie nie zamierzają zwalniać tempa. Po sprowadzeniu Cristiano Ronaldo, czas na następne wzmocnienia. Dziennikarze serwisu dailystar.co.uk poinformowali, że Włosi chcą zakontraktować Kyliana Mbappe i wykorzystać problemy Paris Saint-Germain z UEFA.

– Chcemy pozyskać nowego Ronaldo, ale młodszego. Będziemy do tego dążyć. Taki jest plan – stwierdził Andrea Agnelli, przewodniczący klubu, cytowany przez angielskich dziennikarzy.

Jak podaje tvp.sport, chodzi o Mbappe, mistrza świata, który kilka dni temu odebrał prestiżową nagrodę – Kopa Trophy – dla najlepszego piłkarza poniżej dwudziestego pierwszego roku życia w danym roku kalendarzowym.

Zadanie Włochów wydaje się bardzo trudne. Przedstawiciele PSG zapowiedzieli, że nie zamierzają oddawać jednej z największych gwiazd zespołu. Chcą, by nadal straszył defensywy rywali w duecie z Neymarem.

Juventus liczy jednak na to, że Francuzi będą musieli pozbyć się napastnika przez problemu z UEFA, która zarzuca klubowi łamanie zasad finansowego fair play.