Bartosz Kapustka to nie tylko utalentowany piłkarz. Od dziecka jest wielkim fanem hip-hopu, a w jego rodzinnym domu nadal schowane są teksty, które sam tworzył. Tylko na kanale „Foot Truck”, prowadzonym przez Łukasza Wiśniowskiego i Kubę Polkowskiego, można przekonać się, jak popularny „Kapi” radzi sobie z utworem, który specjalnie dla niego przygotował O.S.T.R. – jeden z najlepszych polskich raperów.

– Nie wszyscy wiedzą, że Bartek tak mocno „siedzi” w rapie. Dlatego jadąc do Holandii przygotowaliśmy dla niego wyjątkową niespodziankę. Uznaliśmy, że zrobimy dla niego tekst i beat, a on w odcinku nam go zarapuje. Niestety my się znamy na piłce, a nie na rapie, dlatego efekt był taki sobie. Nie zastanawiając się długo, podesłaliśmy nasz materiał przyjacielowi Bartka – O.S.T.R.emu, bo wiedzieliśmy, że to człowiek, który może zrobić coś z niczego. Kilka godzin później dostaliśmy zmieniony nie do poznania tekst oraz beat, który wreszcie zaczął się z nim kleić!

Naszym zdaniem wyszło super. Numer w interpretacji Bartka Kapustki możecie zobaczyć wyłącznie na kanale „Foot Truck”!

Numeru „Mój film” można posłuchać TUTAJ:

Cały odcinek „Foot Trucka” z Bartoszem Kapustką można zobaczyć TUTAJ:

Należący do portfolio firmy Abstra kanał „Foot Truck” pokazuje piłkę nożną z zupełnie innej perspektywy niż pozostałe media sportowe. W każdym odcinku pojawia się znana osobistość ze świata futbolu, która przedstawi mniej znane fakty ze swojej kariery, jak również opowie więcej o swoich hobby, idolach z najmłodszych lat, ulubionych miejscach i o wielu innych kwestiach, związanych z piłką nożną i nie tylko. Dynamiczna formuła pozwala również prowadzącym na implementowanie pomysłów, jakich jeszcze nie było na polskim YouTube. Nowe odcinki na kanale pojawiają się raz w tygodniu.