– Ograj wszystkich na piątkę! – to motto Red Bull Neymar Jr’s Five. Boiska powstaną w centrum Łodzi, Gdańska i Katowic. Rejestracja startuje już 17 kwietnia!

Najdynamiczniejszy turniej piłkarskich piątek powraca do Polski! Red Bull Neymar Jr’s Five odwiedzi trzy miasta i wyłoni finalistów krajowego finału. Zwycięzcy 4. edycji turnieju sygnowanego imieniem Neymara Jr polecą do Brazylii reprezentować nas na ulicznym mundialu!

Start rejestracji w środa 17.04.2019 o 12:00

Do tego czasu musisz zebrać przynajmniej 4 kumpli i wybrać jedną z 3 lokalizacji, w której zagracie o warszawski finał.
• Łódź (12 maja) – strona wydarzenia
• Gdańsk (18 maja) – strona wydarzenia
• Katowice (26 maja) – strona wydarzenia

Zapisz drużynę na www.redbullneymarjrsfive.com

 

 

 

Co nowego w 2019?
Nawierzchnia. Przeskakujemy z Orlików na beton i bruk. Na boiska ustawione w najciekawszych miejscówkach w turniejowych miastach. Chcemy, żebyście pokazali piłkarską magię gry na małej przestrzeni w miejskiej scenerii. Zagramy w: Manufakturze w Łodzi (12 maja), Centrum Handlowym Forum Gdańsk (18 maja), Fabryce Porcelany w Katowicach (26 maja). Ogólnopolski finał odbędzie się 2 czerwca w niedziałającej już drukarni na warszawskiej Pradze.

I te same, szybkie zasady…
Gramy 5 na 5. Każda strzelona bramka eliminuje jednego gracza z drużyny przeciwnej. Zwycięża ekipa, która wykluczy wszystkich rywali przed upływem 10 minut, bądź będzie w przewadze liczebnej po końcowym gwizdku (strzeli więcej bramek).