Trener Rangers Glasgow Steven Gerrard Fot. Wikipedia CC 2.0 Autor: Edgar Breszczanow

Trener Rangers Glasgow słynny Steven Gerrard wypowiedział się o rozegranym meczu przeciwko Legii w Warszawie w ramach IV rundy Ligi Europy.

Gerrard to były gracz i ikona Liverpoolu, kolega naszego bramkarza Jerzego Dudka a którym w 2005 r. wygrał Ligę Mistrzów

“W pierwszej połowie byliśmy znakomici. Udało nam się stanąć na wysokości zadania i sprostać tej intensywności gry, którą narzuciła Legia. Kontrolowaliśmy mecz, w końcówce powinniśmy być nieco bardziej kreatywni”.

“Byłem dumny ze swojej drużyny, graliśmy szybko i intensywnie. W drugiej połowie zagraliśmy dobrze. Musimy zaakceptować wynik. Był to fajny mecz toczony w szybkim tempie, atmosfera była dobra i sprzyjała Legii. Za tydzień to się odwróci. Wczoraj mówiłem, że gra będzie wyrównana i tak właśnie było”.

“Bramkarz Legii zatrzymał dobrą okazję Morelosa. Ta bramka byłaby dla nas bardzo ważna. Majecki jest młody i ma wielki potencjał” – dodał.

Trener Legii Aleksandar Vukovic:

“Spotkanie było trudne, takiego się spodziewaliśmy. Nie codziennie widzi się w Warszawie piłkę nożną na takim poziomie. Przyjechała klasowa drużyna, ale dorównaliśmy jej w każdym aspekcie. Nie byliśmy słabsi, były momenty, gdy przeważał rywal, a także takie, w których my dominowaliśmy. Remis, który osiągnęliśmy, jest najlepszy z możliwych”.

Źródło: Onet.ol, Przegląd Sportowy, WP Sportowe Fakty