Carlitos Źródło: youtube

Legia Warszawa zremisowała z Rangers Glasgow 0:0 w meczu IV rundy Ligi Europy. Mecz był bardzo zacięty i stał na dość przyzwoitym poziomie. W cieniu meczu narasta konflikt pomiędzy trenerem Aleksandarem Vukovicem i najlepszym napastnikiem Legii w ubiegłym sezonie Hiszpanem Carlitosem

Mecz był bardzo wyrównany pierwszej połowie. W tej części gry lekką przewagę mieli goście. W drugiej połowie przewagę miała Legia, ale żaden z zespołów nie zdominował drugiego.

Trener Legii Aleksandar Vukovic stawia na swojego ziomka z dawnej Jugosławii Sandro Kulenovica. Carlitos jest rezerwowym.

Trener swój wybór uzasadnia, że nie są to jego upodobania i że tak jest lepiej dla drużyny. Vukovic dodał, że na pozycji nr 10, na której również grywał Hiszpan, najlepszą opcją jest Gwilia.

Carlitos nie może się pogodzić, że jest rezerwowym i powiedział kolegom, że chce odejść z Legii. “Nie chce kopać się z koniem”

Po meczu z Ranfersami kibice skandowali nazwisko Carlitosa. Hiszpański napastnik to zdaniem kibiców lepszy zawodnik od Kulenovica. Powoli nabrzmiewa konflikt pomiędzy trenerem Vukovicem a kibicami, na tle zdaniem tych ostatnich faworyzowania chorwackiego piłkarza. Faktem jest, że Kulenovic nie przekonuje i jest mało skuteczny.

Przegląd Sportowy dał Kulenovicowi ocenę 5 za ten mecz w skali 10-stopniowej. To najniższa ocena w zespole (otrzymało j jeszcze kilku zawodników).

Źródło: Przegląd Sportowy