Robert Lewandowski strzelił 7. bramkę w sezonie, ale jego Bayern zaledwie zremisował z RB Lipsk. Niestety w drugiej połowie drużyna z Monachium gola nie zdobyła…

Bayern zremisował 1:1 ze spisującym się świetnie w tym sezonie RB Lipsk. Już w 3 minucie Robert Lewandowski dostał GIGA podanie od Thomasa Muellera i w sytuacji sam na sam nie pomylił się. Jednak już w doliczonym czasie pierwszej połowy do remisu doprowadzili piłkarze z Lipska. Rzut karny wykorzystał Emil Forsberg a kibice zebrani na stadionie w Lipsku oszaleli.
W drugiej połowie podopieczni Nico Kovacza nie zdołali strzelić zwycięskiego gola.

Siódma brameczka Lewego w Bundeslidze i pozycja lidera klasyfikacji strzelców, szkoda, że podobnych nie widzieliśmy na Narodowym…:(