Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez byli gośćmi gali MTV Europe Music Awards. Wizyta ta zakończyła się GIGA awanturą, bo CR7, zauroczył się Ritą Pereiro…:(

Jak donoszą dziennikarze “Daily Star”, partnerkę Cristiano Ronaldo, rozwścieczyła obecność Rity Pereiry. A właściwie reakcja piłkarza Juventusu Turyn względem byłej partnerki.

View this post on Instagram

The Show started with Love💏

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

“Rodriguez była wściekła, gdy Pereira podbiegła do Ronaldo i entuzjastycznie go przytuliła. Później przez kilka minut rozmawiali, a Georgina była w tle. Rodriguez miała atak zazdrości” – relacjonuje “Daily Star”, zachowanie Rodriguez określając “atakiem zazdrości”.
Nie ma się co dziwić, Rita wyglądała zjawiskowo:

– To była naprawdę niezręczna sytuacja, nawet dla Ronaldo. Nie spodziewał się takiej wylewności od byłej przyjaciółki – mówi jeden ze świadków tej sceny dla hiszpańskiego magazynu “Look”.

“Gdy Ronaldo zdał sobie sprawę, że zapomniał o swojej narzeczonej, przedstawił ją Pereirze. Rita ograniczyła się do nieśmiałego “cześć”, nie patrzyła się na Georginę, utrzymywała rozmowę z Cristiano. Mina Rodriguez mówiła wszystko” – pisze brytyjski tabloid.

za sf