Wielki zwolennik i obrońca Neymara – Leo Messi zmienił zdanie. O ile latem zabiegał o transfer dawnego kumpla, tak teraz w drużynie z Katalonii widziałby zamiast Neya swojego kolegę z reprezentacji Lautaro Martineza.

Zamiast Neya Barca sprowadziła Antoine’a Griezmanna który miał z Leo Messim tworzyć GIGA atak. Francuz jednak nie dogaduje się z Argentyńczykiem, który dał wyraźny sygnał, że chciałby grać z kimś innym.

Według “La Gazzetta dello Sport”, Leo w ataku widziałby swojego rodaka, Lautaro Martineza. 22-latek robi furorę w Interze Mediolan, a w tym sezonie strzelił pięć goli w dziesięciu ligowych meczach. Inter nie chce sprzedawać swojego kluczowego piłkarza, ale Messi może pomóc w ewentualnym transferze.

Jak donoszą sportowefakty, podczas zgrupowań reprezentacji Argentyny Leo Messi ma porozmawiać z Martinezem i przekonać go do przenosin do stolicy Katalonii. Droga do transferu jest jeszcze daleka, ale w “Dumie Katalonii” liczą, że wszystko uda się dopiąć najpóźniej podczas przyszłorocznego letniego okienka transferowego.