Kamil Grosicki staje się prawdziwą gwiazdą w Hull City. Szczególnie pod wrażeniem gry reprezentanta Polski jest jego klubowy kolega – Callum Elder. Australijski obrońca nie ma wątpliwości, że polski skrzydłowy jest jednym z najlepszych piłkarzy, z jakim kiedykolwiek przyszło mu grać.

– Kamil jest jednym z najlepszych ofensywnych piłkarzy, z jakim kiedykolwiek grałem. Jest po prostu rewelacyjny – stwierdził 24-letni lewy obrońca w rozmowie z oficjalną stroną klubową.

W ostatnich spotkaniach “Grosik” i Elder występują wspólnie na lewej flance. Współpraca reprezentanta Polski z Australijczykiem układa się jak na razie znakomicie. – Bardzo lubię, gdy możemy wspólnie grać. Kamil zawsze dużo biega, pomaga mi w defensywie oraz daje wiele różnych wariantów w ofensywie. Sądzę, że doskonale dogadujemy się grając po lewej stronie. Liczę, że nasza współpraca dalej będzie się rozwijać – dodał.

View this post on Instagram

Job done💥 3 points💪🐯

A post shared by Kamil Grosicki (@kamilgrosicki10) on

Grosik w tym sezonie w 15 meczach strzelił 5 goli oraz zanotował 2 asysty. Od początku swoich wstępów w barwach “Tygrysów” 31-latek w 108 spotkaniach zdobył 23 bramki oraz zaliczył 25 asyst.

za Polsat Sport