BISCHOFSHOFEN, AUSTRIA - JANUARY 06: Dawid Kubacki of Poland competes during the first round on day 8 of the 67th FIS Nordic World Cup Four Hills Tournament ski jumping event at Paul-Ausserleitner Jumping Hill on January 06, 2019 in Bischofshofen, Austria. (Photo by Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images)

Dawid Kubacki ponownie zajął trzecie miejsce w zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich we włoskim Predazzo. Kamil Stoch i Piotr Żyła uplasowali się ex aequo na czwartej pozycji. Zwyciężył Niemiec Karl Geiger.

Na podium niedzielnego konkursu stanęli ci sami zawodnicy i w takiej samej kolejności co dzień wcześniej, ponieważ Geigera i Kubackiego rozdzielił Austriak Stefan Kraft.

Stefan Hula zajął 28. miejsce. Nie zakwalifikowali się do drugiej serii Jakub Wolny i Maciej Kot, sklasyfikowani na 33. i 36. pozycji.